fbpx

WIDOWISKA MUZYCZNO – MULTIMEDIALNE, KONCERTY DLA DZIECI


Piotr Adam Nowak Production zainicjowało swoją działalność w 2009 r. i w jej ramach, wraz z szeregiem podmiotów i agencji artystycznych (Prestige Concerts, Classic Pop Art, Royal Art a obecnie Copernicus) realizowało i realizuje autorskie projekty muzyczne cieszące się popularnością i uznaniem publiczności. Projekty te łączy osoba Piotra Adama Nowaka - muzyka, aranżera, producenta i kierownika artystycznego, który dla tworzonych przez siebie widowisk muzycznych założył wyjątkowe orkiestry i formacje muzyczne takie jak m.in. Royal Symphony Orkiestra, Opera da Camera di Roma, Royal Chamber Opera, Modern Symphony Orkiestra.

Do produkcji realizowanych przez Piotr Adam Nowak Production zapraszani są najbardziej utalentowani wokaliści i instrumentaliści.

Charakterystyczną cechą naszych widowisk jest łącznie muzyki klasycznej z muzyką rozrywkową (pop, rock, jazz) i prezentowanie najpopularniejszych utworów muzycznych w nowych, wyjątkowych aranżacjach. Nasze widowiska prezentowane były w największych polskich salach koncertowych (Teatr Słowackiego, Teatr Roma , Teatr Capitol, Filharmonia Narodowa, Sala Kongresowa, Filharmonia Krakowska, Filharmonia Bałtycka, Teatr Polski we Wrocławiu, Aula UAM, Filharmonia Śląska, Filharmonia i Opera Białostocka) najwyższej rangi polskich festiwalach (Festiwal im. Jana Kiepury, Life Festival Oświęcim) a obecnie również na deskach europejskich teatrów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi projektami muzycznymi oraz aktualną ofertą koncertów rozrywkowych.

 

NAJBLIŻSZE KONCERTY

 

Wybitny tenor Luciano Pavarotti, w odpowiedzi na głosy krytyków, iż wykonuje populistyczne, popowe utwory odpowiedział: "Niektórzy twierdzą, że słowo „pop” jest obraźliwym sposobem wyrażenia słowa „nieistotny” – nie akceptuję takiego podejścia.

Stevie Wonder Cover Show to koncert na żywo poświęcony twórczości niekwestionowanego króla muzyki soul – Steviego Wondera.

Bond007 to wyjątkowy koncert na żywo, podczas którego znakomici wokaliści i zespół instrumentalistów zaprezentują najpopularniejsze utwory towarzyszące przygodom Jamesa Bonda.

NASZE DOTYCHCZASOWE REALIZACJE

MUZYCZNY ŻYCIORYS FRANKA SINATRY

MUZYCZNY ŻYCIORYS FRANKA SINATRY

Porywający spektakl muzyczny, powstały w wyniku fascynacji życiem i twórczością legendarnego amerykańskiego piosenkarza i aktora Franka Sinatry wokalisty obdarzonego magicznym i pełnym emocji głosem.

FREDDIE MERCURY ROCK- OPEROWO

FREDDIE MERCURY ROCK- OPEROWO

Jedyny i niepowtarzalny w swoim rodzaju koncert poświęcony pamięci charyzmatycznego wokalisty i muzyka zespołu Queen.

WHITNEY HOUSTON SYMFONICZNIE

WHITNEY HOUSTON SYMFONICZNIE

Diva muzyki pop obdarzona wyjątkową skalą głosu – taka była Whitney Houston. Toteż tak wyjątkowe będzie nasze
widowisko.

MICHAEL JACKSON SYMFONICZNIE

MICHAEL JACKSON SYMFONICZNIE

Wybitna twórczość Michaela Jacksona zasługuje na niebanalną oprawę, dlatego nasze widowisko to połączenie genialnego popowego brzmienia utworów Jacksona z subtelnością barw i dźwięków, jakie można uzyskać tylko za pomocą orkiestry symfonicznej.

ABBA - MIŁOSNA OPOWIEŚĆ SYMFONICZNA

ABBA - MIŁOSNA OPOWIEŚĆ SYMFONICZNA

Widowisko muzyczne inspirowane historią szwedzkiego zespołu ABBA, który w latach 70 i 80 XX wieku odniósł spektakularny
sukces na światowym rynku muzycznym.

Operoteka

Operoteka

OPERO-TEKA – europejska trasa gali operowo – rozrywkowej.
Po sukcesie polskiej trasy „The 3 Tenors” agencja Prestige Concerts zaprasza na galę rozrywkowo – operową „Opero-teka”, stanowiącą połączenie największych przebojów muzyki rozrywkowej, w szczególności muzyki dyskotekowej lat 70 i 80- tych oraz akcentu operowego.

America Pop Symphony

America Pop Symphony

"America Pop Symphony" - jedyne i niepowtarzalne w swoim rodzaju widowisko poświęcone gigantom, którzy stworzyli z Ameryki muzyczne imperium i na stałe wpisali się w karty historii.

British Rock Symphony

British Rock Symphony

„British Rock Symphony” - spektakularne widowisko muzyczne w hołdzie kultowym twórcom brytyjskiego rocka, którzy ukształtowali światową scenę muzyczną.

VIVA LATINO AMERICA

VIVA LATINO AMERICA

Zapraszamy Państwa w muzyczną podróż po Ameryce Łacińskiej. Podczas tego wieczoru przeniesiemy się w świat egzotycznych rytmów latynoamerykańskich.

TRIBUTE TO GEORGE MICHEAL

TRIBUTE TO GEORGE MICHEAL

Tribute to George Michael to wyjątkowy i jeden z pierwszych koncertów stworzonych dla uczczenia pamięci zmarłego przed kilkoma tygodniami George’a Micheala - genialnego, charyzmatycznego wokalisty o imponującym dorobku muzycznym.

ELVIS PRESLEY SHOW SYMFONICZNIE – POWRÓT KRÓLA

ELVIS PRESLEY SHOW SYMFONICZNIE – POWRÓT KRÓLA

Z okazji 40 rocznicy śmierci Elvisa Presleya agencja Prestige Concerts zaprasza na wyjątkowy i pierwszy w Polsce koncert symfoniczny, poświęcony twórczości niekwestionowanego króla rock’and’rolla.

Viva Italia

Viva Italia

Żywiołowy i porywający spektakl muzyczny, powstały w wyniku sympatii do włoskiej kultury oraz radosnych i pełnych energii przebojów włoskiej sceny rozrywkowej.

Polska Symfonia Rozrywkowa

Polska Symfonia Rozrywkowa

Polka Symfonia Rozrywkowa to przede wszystkim hołd składany wielkim sławom polskiej piosenki takim jak Andrzej Zaucha, Czesława Niemen, Marek Grechuta, Mieczysław Fogg, Anna Jantar, Violetta Villas, Jan Kiepura czy Ryszard Riedel.

KOLĘDY ŚWIATA – WYJATKOWY KONCERT KOLĘD

KOLĘDY ŚWIATA – WYJATKOWY KONCERT KOLĘD

Kup bilet na koncert i podaruj bliskim najlepszy prezent na święta! 

Święta Bożego Narodzenia to cudowny czas, na który czekamy cały rok. Dla tych z Państwa, którzy chcieliby w nadchodzące Święta śpiewać radośnie kolędy wspólnie z całą rodziną, przygotowaliśmy magiczny koncert!


Partnerzy

 • Roma Capitale
 • Gala
 • RADIO WROCŁAW
 • PARTY
 • 1200px TVP2 Logo
 • Matras Logo
 • Empik
 • PRZEGLaD
 • RMF Classic Logo Bordo
 • EDIPRESSE
 • Cjg24
 • AGORA
 • Agora
 • Euronet Worldwide Logo
 • Gazeta Wyborcza
 • RADIO KRAKOW
 • Newsweek Polska Logo
 • WP
 • Twj Styl Logo
 • BAUER
 • FLESZ
 • RADIO GDANSK